Новини

Всі новини

Чи покращилася якість надання спортивних послуг на території Музиківської ОТГ?

Однозначно відповісти на це питання ми не можемо. В рамках проекту "Спортивній громаді - свій стадіон!" під час проведення футбольних матчів, окрім збору підписів на підтримку колективного звернення, проводилося визначення думки громадян щодо того чи покращилася якість спортивних заходів.

+ 11 до загальної кількості!

17 вересня вже втретє на території Музиківської ОТГ (цього разу в с.Висунці) проведено вуличну акцію зі збору підписів щодо узаконення земельних ділянок під сільськими стадіонами с. Музиківка та с. Східне.

Спортивній громаді - свій стадіон!

4 вересня в с. Музиківка активістами ГО "Музичани" вдруге проведено вуличну акцію зі зборів підписів щодо узаконення земельних ділянок під сільськими стадіонами с. Музиківка та с. Східне.

Вулична акція зі збору підписів

28 серпня в центрі с. Музиківка представниці ГО "Музичани" провели вуличну акцію зі збору підписів щодо узаконення земельних ділянок під сільськими стадіонами в с.Східне та с.Музиківка.

Волонтер Корпусу Миру Єшлі Браво Гарсія ділиться враженнями про свою участь в літніх шкільних таборах Музиківської об'єднаної громади.

Цього літа я стала частиною шкільних таборів Музиківської громади. У Музиківській школі я працювала разом з Вікторією Марковою та Галиною Кузьменко протягом 2-х тижнів, ми проводили заняття з англійської мови для 25 учнів 4-го та 8-го класів.

На території Музиківської об’єднаної територіальної громади діє Програма розвитку фізичної культури та спорту

На території Музиківської об’єднаної територіальної громади діє Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2018-2019 року. В цьому році програма отримала фінансування в розмірі 189,43 тис.грн.

Молодь с. Східне створила місце для дозвілля та розвитку!

Після довгої і плідної роботи активістів Музиківської ОТГ маємо завершений проект "Сходи СОНЦЯ", який взяв початок на молодіжному форумі DOBRE ДІЙ у м. Миколаєві у 2017 році. Так через програму DOBRE ДІЙ вдалося залучити майже 300 тисяч гривень на закупівлю обладнання та будівельних матеріалів для реалізації проекту.