Волонтер Корпусу Миру Єшлі Браво Гарсія ділиться враженнями про свою участь в літніх шкільних таборах Музиківської об'єднаної громади.

Цього літа я стала частиною шкільних таборів Музиківської громади. У Музиківській школі я працювала разом з Вікторією Марковою та Галиною Кузьменко протягом 2-х тижнів, ми проводили заняття з англійської мови для 25 учнів 4-го та 8-го класів.

У перший тиждень учні займалися «Social-Emotional Learning Activities», використовуючи гарнітуру віртуальної реальності Oculus. Кожен день був  орієнтований на різні теми, такі як навички взаємовідносин, самосвідомість, самоврядування та соціальна обізнаність.

Гарнітура віртуальної реальності дозволила учням відчути нові перспективи і глибше зрозуміти себе через групове обговорення та рефлексію. Поки один учень використовував гарнітуру, інші грали в ігри та брали участь у різних групових активностях, пов'язаних із темою дня. Наприкінці тижня ми мали можливість записали відео та зберегти його в гарнітурі, щоб наступна школа в Україні могла зустрітися з дивовижними учнями Музиківського англійського табору.

Під час другого тижня були такі щоденні теми - День Америки, Здоровий спосіб життя, Екологія та Волонтерство. Ми проводили  групові ігри та вікторини англійською мовою, грали в Kahoot та Dodgeball, практикували вивчення слів, уявляли себе одним зі штатів США. В останній день під час  святкування з млинцями учні дізналися про молодіжне волонтерство в Сполучених Штатах.

З 18-го по 20-е червня я відвідала учнів у Східному, де ми грали в Pair Up Stand Up, Human Knot, і Back to Back Drawing, різні настільні ігри і вуличні зі скакалкою. Більше за все мені сподобалося дізнатися про дітей і їхні таланти та вміння  - малювання, танці, шашки або фізична активність.

Було весело працювати і з викладачами, і з учнями. Сподіваюся, що у кожного буде чудове літо і я не можу дочекатися, щоб знову почати працювати з вами в наступному навчальному році.

Ешлі Гарсія, волонтер Корпусу Миру

https://muzykivskaotg.gov.ua/news/the-school-summer-camps-at-muzykivska-otg?fbclid=IwAR0WyRmURWg2NmFN_eFvoPXAoB0bIex5qgZKLxwMshEcIE1GEkjW55TpLDA